+48 530 590 360 panelvan.pl@gmail.com
Projekt półki do samochodu dostawczego

Jak projektujemy półki, regały szafki do samochodów dostawczych dla naszych klientów.

Adaptacja samochodu dostawczego pod profil swojej działalności to chyba jedna z głównych inwestycji, zaraz po zakupie samochodu dostawczego oraz odpowiednich narzędzi, która wpływa na poprawę jakości i komfortu pracy. Kompleksowa zabudowa ułatwia dostęp do przewożonych narzędzi, wpływa na ich bezpieczeństwo a także możemy się cieszyć porządkiem w swoich samochodzie dostawczym a co za tym idzie profesjonalizmem w oczach klienta. Wielu klientów pyta się jak projektujemy półki regały i szafki do samochodu dostawczego dla naszych klientów? Wpis ten powstał właśnie z myślą aby przedstawić nasz warsztat, metody pracy oraz jak wykonujemy kompleksowe zabudowy do samochodów dostawczych. Za przykład posłuży nam kompleksowa zabudowa samochodu dostawczego składającego się z szafek do samochodu Renault Master L2 i współpraca z naszym klientem przy tym projekcie.

Pierwszy etap to rozmowa z naszym klientem przez telefon lub za pomocą poczty elektronicznej. Wysyła on zapytanie o ofertę opisujący parametry swojego samochodu. Następnie wysyłamy mu nasz gotowy projekt, parametry półki do samochodu dostawczego oraz cenę. Pytamy również o profil działalności i przeznaczenie półki. Staramy się tym przekazać nasze dotychczasowe rozwiązania np. takie jakie miały miejsce w projekcie ,,tania zabudowa dla budowlańca’’ lub ,,samochód dostawczy dla ogrodnika’’ opisane już na naszej stronie.

Klient nie był zadowolony z naszego projektu. Twierdził że zabudowa całej ściany samochodu dostawczego jest zbyt szeroka i zabierze mu dużo miejsca w jego samochodzie. Poszukuje czegoś wyższego i węższego. Często przewozi palety i zależy mu aby osiągnąć dużą przestrzeń w swoim samochodzie aby cała paleta mogła bez problemu być załadowana wózkiem widłowym od strony tylnych drzwi.

Szafka regał półka Renault Master
Szafka regał półka do samochodu dostawczego

Po konsultacjach i przekazanych propozycjach powiedział że pokarze nam ,,mniej więcej’’ jak on to widzi. Przekazaliśmy mu informację na co ma zwrócić uwagę przy mierzeniu i co może stać na przeszkodzie w zamontowaniu już gotowej pełnej zabudowy w jego samochodzie. Jak widać na rysunku sporządzonym, przez naszego klienta, zależało mu aby półki były wąskie i skonstruowane modułowo. Sam jeszcze nie był pewien czy w swoim samochodzie dostawczym wykorzysta wszystkie trzy szafki do samochodu dostawczego lub przeniesie jedną z półek do samochodu, takiej samej marki w swojej flocie pojazdów dostawczych.

W niedługim czasie kompleksowa pełna zabudowa samochodu dostawczego na zamówienie była gotowa do prezentacji. Wysłaliśmy gotowy modelowany projekt. Projekt przedstawiał zabudowaną całą stronę samochodu dostawczego. Półki regały i szafki do samochodu dostawczego są węższe i dłuższe co dobrze przekłada się na pojemności przestrzeni ładunkowej. Łączone są ze sobą za pomocą śrub zamkowych i przymocowane przy pomocy kątowników do belek wzmacniających karoserię samochodu. Zostały również przedstawione detale aby uzyskać pełną akceptację klienta.

Szafka regał półka zabudowa serwisowa samochodu dostawczego
Półka regał szafka do samochodu dostawczego

Aby klient był pewien trafnego wyboru otrzymał od nas specyfikację oraz instrukcję montażu naszej półki szafki do samochodu dostawczego.

Produkt następnie został zapakowany i wysłany w ciągu 4 dni roboczych.

Szafka półka regał do samochodu dostawczego

Zapraszam do kontaktu pod adres panelvan.pl@gmail.com i zachęcam do zabudowania swojego samochodu dostawczego pod profil swojej działalności.

Polecam również konto naszej firmy na profilu sprzedażowym allegro.

https://allegro.pl/uzytkownik/Panelvan