+48 530 590 360 panelvan.pl@gmail.com

FAQ

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Możesz też napisać do nas wiadomość lub zadzwonić.

 1. Jak wytwarzacie swoje produkty?

Zabudowy wykonujemy ze sklejki lub polipropylenu dzięki oprogramowaniu CAD i układowi sterowania numerycznego (Computerized Numerical Control)

 1. Jakiej grubości sklejki używacie?

Najczęściej 4 mm na obicia boczne oraz 12mm na podłogi. Półki i regały wykonujemy ze sklejki grubości 12 mm. Jeżeli projekt jest bardziej kompleksowy jak np. podwójna podłoga, biurko itp. wykorzystujemy sklejkę o grubości 15 i 18 mm

 1. Jak się odbywa montaż?

Montaż polega na przykręceniu boków paneli na blachowkręty w wzmocnienia konstrukcyjne. Podłoga jest klejona i przytwierdzana miseczkami montażowymi do karoserii. Czasem klienci, w furgonach starszych roczników decydują się na przykręcenie podłogi na nierdzewne blachowkręty. Półki montujemy za pomocą kątowników i śrub.

 1. Jak długo trwa montaż samochodu?

Wszystko zależy od wielkości samochodu oraz czy należy usunąć starą zabudowę i przygotować samochód pod nową. Małe auta dostawcze montujemy w mniej niż 2h a największe nawet do 3-4 godzin.

 1. Czy mogę sam zamontować panele?

To nic trudnego. Potrzebna Ci tylko wkrętarka, pistolet do silikonu a czasem przydaje się wiertarka. Wkręty i silikon dostaniesz od nas w zestawie swoich paneli.

 1. Czy mogę sam złożyć i zamontować półkę?

To również nic trudnego. Prostą instrukcję montażu, śruby, wkręty oraz kątowniki dostaniesz od nas w zestawie.

 1. Czy pracujecie w niedzielę?

Cenimy swój wolny czas, dlatego przeważnie nie pracujemy w niedzielę. Jednak, jeżeli jesteś na co dzień bardzo zajętym przedsiębiorcom i w normlane dni tygodnia nie możesz sobie pozwolić na dodatkowe zadania zrobimy dla Ciebie wyjątek 😊

 1. Jak się mogę skontaktować?

Napisz nam wiadomość lub zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 1. Jakie są formy płatności.

Gotówką lub przelew na konto. Niestety nie mamy jeszcze terminala płatniczego ☹

 1. Chciałbym nawiązać współprace czy jest to możliwe?

Pewnie że tak! Montaż zabudowy to nic trudnego. Możesz zdobywać klientów i osobiście montować nasze zestawy. Współpraca będzie opierała się na odbiorze gotowych już zabudów (boki, podłoga, nadkola i półki)

 1. Co jest wliczone w standardowy zestaw?

W zestawie są obicia boczne, podłoga i nadkola. Podłoga i nadkola wykonana ze sklejki 12mm a boki z 4 mm oraz listwy aluminiowe na boczne i tylne drzwi.

 1. Jak wygląda reklamacja?

Jeżeli nie jesteś zadowolony z naszych produktów to chwyć za telefon i zadzwoń. Na pewno dojdziemy do porozumienia. Reklamacja, to nie koniec świata dla nas a informacja zwrotna od klienta która pozwoli nam jeszcze bardziej się doskonalić.

 1. Czy wysyłacie swoje produkty.

Mniejsze modele samochodów i półki wysyłamy bez problemu. Niestety ciągle pracujemy nad najlepszą i najbezpieczniejszą formą wysyłki dużych gabarytów. Niektóre elementy zabudów przekraczają często dopuszczalne wymiary paczek. Jednak służymy pomocą w zorganizowaniu transportu indywidualnego.

logo-panel-van
l

PANEL VAN Mikołaj Reder

ul. St. A. Poniatowskiego 10
63-300 Pleszew
NIP: 6080011249

logo-panel-van