+48 530 590 360 panelvan.pl@gmail.com

Zabudowa serwisowa warsztatowa do samochodu dostawczego Opel Vivaro, Fiat Scudo, Citroen Jumpy, Peugeot Expert i Toyota ProAce

Profesjonalna zabudowa serwisowa to kluczowy element każdego samochodu dostawczego, który wpływa na bezpieczeństwo przewożonych narzędzi, łatwy i szybki dostęp do nich oraz zwiększenie pojemności przestrzeni ładunkowej. Firma Panel Van z dumą prezentuje kompleksową i tanią zabudowę warsztatową do samochodów dostawczych Opel Vivaro, Fiat Scudo, Citroen Jumpy, Peugeot Expert i Toyota ProAce

Opel Vivaro Fiat Scudo Citroen Jumpy i Peugeot Expert to najpopularniejsze samochodu dostawcze klasy średniej na polskim rynku. Mimo że kilka lat wcześniej różniły się diametralnie od siebie pod względem wyglądu i pojemności przestrzeni ładunkowej, tak teraz wszystkie wymienione modele w odsłonie III generacji stały się bliźniaczymi modelami. Wyjątek jednak stanowi Toyota Pro Ace w wersji City. Jest to bliźniaczy model z nową generacją Citroena Berlingo i Peugeot Partner. Długość przestrzeni ładunkowej wymienionych modeli występuję w trzech rozmiarach L1 – 2100 mm, L2 – 2430 mm i Extra Long – 2800 mm.

Zabudowa warsztatowa jaką oferujemy naszym klientom jest w postaci modułowej i składa się z trzech oddzielnych regałów. Regał od strony kierowcy przy przegrodzie, regał od strony kierowcy na nadkolu oraz regał od strony pasażera umiejscowiony na nadkolu. Regał od strony kierowcy jest tak skonstruowany że również spełnia swoją funkcję w przypadku podwójnych drzwi bocznych.

Najczęstszym produktem wybieranym przez naszych klientów jest zabudowa busa całej lewej strony (za kierowcą) regałami dwu modułowymi. Regały nasze różnią się długością w zależności czy jest to model L1, L2 czy L3. Rozwiązanie które oferujemy jest wykonane ze sklejki 12 mm. Materiał pozwala znieść duże obciążenia,  jest lekki, waga całej zabudowy do modelów L3 nie przekracza 75 kg. Rozwiązania konstrukcyjny, łącznie poszczególnych elementów regałów oraz listwy wzmacniające pozwalają zabudowie serwisowej warsztatowej busa wytrzymać duże obciążenia. 

Oferujemy również naszym klientom dopasowanie, regałów i półek do samochodów dostawczych, pod swoją specyfikację. Regały do samochodu dostawczego można dopasować pod względem głębokości, szerokości oraz odległością rozmieszczenia poszczególnych poziomów pod swój profil działalności.

Szafka regał półka do samochodu dostawczego

Zapraszamy do kontaktu!