+48 530 590 360 panelvan.pl@gmail.com

Półki regały narzędziowe do busa Renault Trafic

Głównym przedsięwzięć firmy Panel Van jest produkcja półki regały narzędziowe do samochodów dostawczych.  Jednym z najpopularniejszych samochodów dostawczych klasy średniej jest Renault Trafic. Samochód ten ze względu na swój rozmiar jest wykorzystywany przez szereg przedsiębiorców działających w różnych branżach. Niewielkie gabaryty w porównaniu do samochodów dostawczych klasy wyższej (Master, Crafter, Boxer) sprzyjają jego mobilności i łatwości poruszania się w mieście. Na rynku dostępne są dwa rozmiary samochodu Renault Trafic. Trafic L1 o długości 2400 mm oraz Trafic L2 o długości 2800 mm przestrzeni ładunkowej.

Firma Panel Van może zaproponować swoim klientom kilka wariantów regałów i półek do tego samochodu dostawczego. Opcje jakie oferujemy naszym klientom to zabudowa samochodowa przestrzeni ładunkowej od strony kierowcy i od strony pasażera.

Renault Trafic L1

Półka regał do tego samochodu dostawczego jest o długości 2 000 mm. Klient w zależności od specyfiki swojej branży może dodatkowo wybrać opcję z przegrodami.  Jak widać na rysunku górny poziom półki jest całkowicie przelotowy. Pozwala to na przewożenie narzędzi o dużych gabarytach

Szafka do samochodu dostawczego Renault Trafic
Szafka do samochodu dostawczego
Regał narzędziowy do busa

Renault Trafic L2

Regał do busa jest o rozmiarach od 2200 mm do 2400 mm (w zależności od preferencji klienta). Tak samo jak w przypadku szafki do Renault Trafic L1 można dodatkowo wybrać opcję z przegrodami. Różnica polega na tym że jest zastosowana przegroda w postaci dodatkowej nogi aby dodatkowo zwiększyć stabilności regału do samochodu dostawczego.

Mała Półka do Renault Trafic L1 i L2

Jedną z opcji jest również mały regał narzędziowy do samochodu. Długość półki to 900 mm. Regał taki w zupełności sprawdza się do przewożenia narzędzi a co więcej nie zajmuje dużo miejsca przez co można wykorzystać przestrzeń samochodu dostawczego do przewożenia materiałów o dużych gabarytach. Mieści się on pomiędzy nadkolem a grodzią Trafica.

Szafka do samochodu dostawczego

Regał modułowy

Regały modułowe najczęściej produkowane są pod specjalne zamówienie klienta. Wymiary modułów sam ustala klient. W regałach modułowych do samochodów dostawczych jest większa możliwość dopasowania poziomów półek i regałów. Regały modułowe sprawdzają się do przewożenia sprzętu zarówno o dużych wymiarach jak i tych mniejszych.

Regał modułowy do samochodu dostawczego
Regał narzędziowy do busa
Regał do samochodu

Półki regały do samochodów Renault Ttrafic pasują zarówno do Generacji III jak i II w tej klasie samochodów dostawczych. Pokrewne modele do których można wykorzystać zabudowy narzędziowe to Opel Vivaro II generacji (do 2018 roku) oraz Nissan Primastar.

Regały produkowane przez firmę Panel Van mimo stolarskiego łącznia na czop co zapewnia doskonałą stabilność półki stosuje również poszerzone listwy tylnie co przekłada się na dodatkową stabilność i wytrzymałość na duże obciążenia półek. Materiał użyty do produkcji to sklejka 12 mm. Jest ona tańszą i dużo lżejsza alternatywą od ciężkich i mniej pojemnych szafek serwisowych wykonanych z metalu.

Zapraszam do kontaktu pod adres panelvan.pl@gmail.com i zachęcam do zabudowania swojego samochodu dostawczego pod profil swojej działalności.

Polecam nasz dział półki i regały w którym można zobaczyć więcej naszych projektów półki regały narzędziowe do samochodów dostawczych