+48 530 590 360 panelvan.pl@gmail.com
Regał Zabudowa Warsztat Mobilny Trafic

Regał do samochodu dostawczego Renault Trafic

Nasz specjalnie zaprojektowany regał do samochodu dostawczego Renault Trafic III generacji wykonany z antypoślizgowego materiału to idealne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni ładunkowej. Długość regału wynosząca 2350 mm zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, a głębokość regału jest możliwa do dostosowania według Twoich potrzeb. Regał zakrywa całą przestrzeń ładunkową za kierowcą, zapewniając maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.

Rozkład półek został starannie dostosowany do wymogów sprzętowych i narzędzi naszego klienta. Dodatkowa została zaprojektowany na jednym z nadkoli w tak zwanym martwym punkcie mały regał umożliwia jeszcze lepszą organizację przestrzeni. Nadkola oraz regał zostały tak zaprojektowane, aby pomiędzy nimi mogła się zmieścić standardowa paleta typu euro, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność przestrzeni ładunkowej.

Zabudowa nadkoli samochodu dostawczego Trafic
Wytrzymały regał Renault Trafic

Użyty materiał jest bardzo plastyczny i wytrzymały, co gwarantuje długowieczność konstrukcji. Cały regał jest lekki, waży około 70 kg, co nie obciąża dodatkowo pojazdu. Powłoka antypoślizgowa zabezpiecza materiał przed zabrudzeniem i zużyciem, co przedłuża jego żywotność. Narzędzia są zabezpieczone listwami przednimi, co zapobiega ich przemieszczaniu się podczas jazdy. Dodatkowo, cała zabudowa została wyposażona w mobilne kuwetki, które umożliwiają jeszcze lepszą organizację przestrzeni.

Przestrzeń ładunkowa w Renault Trafic została starannie zabezpieczona, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wykorzystaliśmy sklejkę o grubości 4 mm do wykończenia wnętrza, co zapewnia trwałość i ochronę przed uszkodzeniami. Podłoga została obita sklejką antypoślizgową o grubości 12 mm, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo podczas załadunku i transportu.

Obicia Renault Trafic

Zaletą naszej zabudowy jest również konkurencyjna cena. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i precyzyjnemu wykonaniu, oferujemy produkt, który łączy w sobie trwałość, funkcjonalność i estetykę, pozostając przy tym w przystępnej cenie. Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają profesjonalnych rozwiązań bez nadwyrężania budżetu.

Dzięki naszej zabudowie, Twój Renault Trafic stanie się prawdziwym warsztatem mobilnym, idealnie dostosowanym do Twoich potrzeb. Nasze rozwiązania zapewniają nie tylko wygodę i funkcjonalność, ale także bezpieczeństwo i trwałość.

Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę i dopasować regał pod swój mobilny warsztat w samochodzie dostawczym

Tel. +48 530 590 360

e-mail: panelvan.pl@gmail.com